[]

Yunanistan vizesini bayram öncesi alabilir miyim ?

Merhabalar

Daha önce konu açmıştım belki okudunuz. Sakız adasına gitmek istiyorum bayramda. Kapı vizesine güvendim ama kapı vizesi uygulaması henüz başlamamış ne zaman başlayacak bir bilgi de yok.

Kosmosvize üzerinden haftaya salı için schengen randevusu aldım. Yani ayın 21'inde evraklarımı teslim edeceğim. 30'una kadar da vizemi almam gerekiyor.

Sizce alabilir miyim ? Daha önce schengen almıştım parmak izim var.

 
alırsın. yani vize almanda bir mani bulunmazsa çıkar o zamana kadar.


  • tepedeki psychedelic adam  (16.05.19 11:19:14) 
yaz dönemi yunanistan vizelerinde yoğunluk yaşanıyor. bence telefon ile bilgi alın kosmostan. hatta aramışken kapı vizesini de sorun.


  • posthuman  (16.05.19 11:45:21) 
Dilekce yazip belirt bunu, genelde cok uzun surmuyor vizeler ama 5-6 gune cikar bence


  • bradshaw  (16.05.19 12:01:38) 
Bilgiler için çok teşekkürler. Her sene nisan ayında başlayan kapı vizesi bu sene 2 tane 10 günlük tatil olmasına rağmen henüz başlamadı. şansıma tüküreyim.


  • MustafaCan  (16.05.19 12:12:19) 
geçen sene eylül de salı başvurup cuma almıştım vizeyi.


  • surprise  (16.05.19 12:54:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.