[]

Acil kiralık daire aranıyor (Diyarbakır)

Daha önce de duyuru oluşturmuştum. Fakat bir geri dönüş olmadı. Şu anda durumun acil olmasının sebebi farklı. Diyarbakır'a yeni atanan bir öğretmenim. Bir ev tuttum, depozito ve emlakçı parasını verdim, emlakçı ile sözleşme imzaladık ve başka bir şehirden eşyalarım yola çıktı. Yarın veya cumartesi günü burada olacak. Ev sahibi şimdi diyor ki "bekar bayana ev vermem." Eşyalarımı koyabileceğim bir yer yok burada. O yüzden acilen kiralık ev arıyorum. Aradığım semtler: Ceylan AVM, Kantar civarı ve mümkünse site içerisinde, doğalgazlı uçuk fiyatlı olmayan bir ev. En az 3. veya 4. kat olması gerekiyor. ( Kimse kızmasın ama alt katlar güvenli gelmiyor ve alt katlarda oturmak istemiyorum.)
Yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Durum gerçekten acil. Eşyaları ne yapacağımı bilmiyorum ve bu kadar kısa sürede ev bulmam mümkün değil.
"Elinde sözleşme var, bir şey yapamaz" diyecekler için:
Birincisi, emlakçı noterden vekalet almamış, o yüzden geçerli değilmiş sözleşme.
İkincisi (emlakçının salaklığı diyeceğim buna) adresi yanlış yazmış. Sözleşmede yazan yerin benim tuttuğum evle alakası yok. Durumu fark edince hemen söyledim, "geldiğinde halledelim" dedi. Gideceğim zaman da dediğim gibi ev sahibinin bekar bayana ev vermek istemediğini söyledi. duyuru hesabı olmayanlar simdinolacak.eksisozluk@gmail.com adresinden ulaşabilir. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

 
dostum emlakcıya soyle ev sahibine soylesin memur ogretmen
bi ihtimal
baska emlakcı ile görüş
internetten bak
olmazsa yanında bir buyugun abin baban ile vs. git
  • kingcyrax  (16.05.19 08:55:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.