[]

Haftaya bitirme tezi sunum var.

Diş hekimliği fakültesi için. Ama genel olarak bu tarz tez sunumları ile ilgili genel olarak tavsiyelerinizi alırım.
 
Bu konuda bölümden bölüme çok farklılık olabiliyor. O bölümden mezun olan bir asistana nasıl giyinmeniz gerektiğini ve bu işin "sosyal" kısımlarını (ikram, jüriyi karşılama, vb.) sorabilirsiniz. Hocanıza da kaç dakikalık bir sunum istediğini ve sunumdan önce kendisine bir sunum yapmanızı isteyip istemediğini sorun. Benim gördüğüm, lisans sunumlarında hocaların çok zorlamadığı. İçiniz rahat, yaptıklarınızı anlatın, bitsin. Şimdiden başarılar :)


  • cosmicstring  (16.05.19 12:09:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.