[]

Heyecanı Kontrol Altına Alma

Merhaba Arkadaşlar,

Mesela,çok büyük kitlelere hitap edilen, ya da büyük sorumlukları olan bazı işler içinde bulunduğumda aslında yapacağım işin zorluğundan değil de;bi anlık heyecanla aslında yanlış ya da eksik yaptığımı gözlemledim.Bu durum nasıl kontol altına alınır sizce?


 
dideral kullanin


  • piotr  (16.05.19 08:44:46) 
(bkz: beta bloker)


  • m3mphis  (16.05.19 09:36:32) 
önemini görece azaltırım. varoluşsal sıkıntıları aklıma getirir, onları düşünürüm.
"canımızı mı alacaklar ya en fazla ne olabilir ki" ile de destekleyince kontrol altına alınabilir.

  • lüzumsuz adam  (16.05.19 09:41:37) 
dideral +1


  • burty  (16.05.19 09:44:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.