[]

Kitap okumak

3 tane kitap aldım ama bir türlü okuyamıyorum. Kitap okumaya nası alışabilirim. Ne yapmam lazım
 
Önce sevdiğin kitapları bulup onları al, sonra biraz vakit ayırıp başla okumaya. Öyle öyle gittikten sonra devamı kendi kendine gelir. Gelmiyorsa eğer kitap senlik değildir.


  • j r r tolkien hayrani  (16.05.19 01:39:53) 
kütüphanede okumayı deneyebilirsin.
ben öyle yapıyorum. evde iken kitaba konsantre olamıyorum. pc- internet daha cazip geliyor. kütüphanede ise 2-3 saat okuyabiliyorum.

  • neyyirnevcivan  (16.05.19 03:15:24) 
sevdiğin, ikincisini veya üçüncüsünü veya bilmemkaçıncısını henüz izlemediğin kült bir seri film olsun ve serinin izlemediğin devam kısımlarının kitabını al. bu konuda seçenek yelpazesi geniş. yüzlerini, tiplerini, karakterlerini bildiğin kahramanların dünyasına odaklanman kolay olur, bikaç sıfır önde başlarsın. çünkü hem seviyorsun, hem merak ediyorsun hem de karakter tanıtım kısımlarını pas geçip zihninde ekstra canlandırma yapmana gerek kalmıyor.

sonra gerisi gelir.
  • onemoremile  (16.05.19 08:12:08) 
her gün 1 sayfa daha fazla okuyarak ilerle.


  • isvicre rakisi  (16.05.19 10:15:23) 
aklına muhtemelen bir sürü şey geliyor. okumyaya devam et. sonra kesiliyo


  • un  (16.05.19 14:05:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.