[]

Yumuşacık, efil efil, geniş yakalı, slim fit basic tişört?

Bunu nereden almalıyım. 4 sene önce Colins ten denk getirmiştim inanılmaz kaliteli ve yumuşacık kumaş. 3 sene önce cebi olan bu tarz bir tişört Koton da bulmuştum. Maviden falan aldım sonraları yakası geniş diye ama aynı tadı vermedi. Ve mavinin geniş yaka tişörtleri %100 pamuk değil. Şimdi bad bear da buldum ama slim fit değil. Yumuşacık yine kumaşı. Böyle bir tişörtü nereden bulabilirim. Sanırım aradığım tişört %100 pamuk ve sık dokunmayan yumuşacık bir kumaş. Kaft vs önermeyin pls. Fiyat olarak da 50 lirayı asmazsa harika olur. Hafif geniş yakalı düz tişört arıyorum. V yaka da olur. Ama apaçi bodyci yaka olmasın.
 
Eşim siyah pamuklu v ve o yaka tshirt giyer sürekli, 20 tane falan var evde, eskiyeni atıp yerine yenisini alıyor. Böyle bir döngü. LCW da buldu huzuru. Çok ince olduğu söylenemez ama yumuşak, pamuklu, standart kalıp (slim fiti de var) dertsiz tshirtler.
19 rl mi neydi en son. Bir mağaza denk gelirse bakın derim.

  • somethinginthewayshemoves  (16.05.19 00:50:26) 
geçem h&m de gördüm ama çok incelemedim kumaşını. 50 lira falandı.


  • Neill  (16.05.19 00:57:11) 
Mudo’da istediginiz gibi var


  • you  (16.05.19 06:47:57) 
Koton yaz sezonunda envai çeşit tişört çıkarıyor mutlaka vardır.


  • curukturpkokusu  (16.05.19 10:41:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.