[]

evlenme teklifi

istanbulda yaşayan birisi değilim ama orada teklif etmek durumundayım. nasıl bir şey yapmalı. öyle ergence işleri sevmiyoruz. daha sade şeylerden hoşlanıyoruz. bir de tektaşı nasıl almalı? 22 ayar altın olanları varmış iyi midir onlar?
 
tektaş'ta pırlanta önemli. yüzüğü genelde 14 ayar altın olur o çok önemli değil. pırlantada 5c denilen özellikler var. carat, cut, colour, clarity, certification. alırken bunlara dikkat edersin.


  • Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilece  (15.05.19 23:00:08) 
tektaş tamamen karşınızdaki kişiye bağlı. fikrini sorun bence ya da tarzını öğrenin. bu aralar tasarım olarak evlilik teklifi için de yüzükler satılıyor ve biraz daha uygun fiyatlı olarak.
www.instagram.com
www.instagram.com
  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (15.05.19 23:46:34) 
bu arada kapalı çarşıdaki kuyumcuları gezebilirsiniz. linkteki attığım gibi mücevher atölyeleri var oralarda. onlar kendileri tasarlıyor, oradan alacağınız 2000 tl civarı alacağınız bi yüzüğe, başka kuyumcular daha fazla fiyat biçiyor :) alan kişi de söylemiş.


  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (16.05.19 00:01:54) 
Kapali carsida birebir tanidiginiz yoksa kapisindan girmeyin, kapali carsi esnafinin durustlugu ve yardimseverligi coook unludur. Onun yerine bilindik markalara yonelin.


  • songforsomeone  (16.05.19 08:38:25) 
Pırlanta yerine altın almanızı öneririm bütçenizi zorlamazsınız. Atasay'da bulabilirsiniz.


  • kablelvuku  (16.05.19 08:40:43) 
teklif için kız kulesi'nde yemeğe gidin. orda manzaraya bakmak için kuleye çıkınca hallediverin. ama çok geçe bırakmayın, aynı akşam en az 3-4 çift daha sizinle aynı şeyi yapacak.


  • zgrydn  (16.05.19 09:57:04 ~ 09:58:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.