[]

Derdimi şey edelim mi?

İşitme cihazı alacağım. Sağolsunlar sıfır kutudan cihaz çıkarıp verdiler. Rengi güzel aslında ama ben siyah renk istiyordum deneme cihazı diye söylemedim.

Denedim ettim, şimdi de bana bu cihazlarla devam etmek mi istediğimi yoksa siyah mı sipariş edelim diye sordular.

Bu cihazları 1 haftadır kullanıyorum, sorunsuz olduğunu gözlemledim. Hiç riske girmeyip bunlarla mı devam etsem acaba?

 
Kullanıcı yorumlarında ya da satıcı görüşünde renk değişimine bağlı tasarım farklılığı yoksa siyah iste. Değilse devam.

Sevdim derdini :)
  • dialecticchaos  (15.05.19 22:49:39) 
Bunlarla devam et abi :)
Hiç risk alma, gelen gideni aratmasin.

Rengi güzel diye sırf
  • kirmizipilotkalem  (15.05.19 22:50:07) 
Cihazlar birebir aynı. Sadece kabının rengi farklı. Tek fark cihaz sipariş edilecek


  • denizgonen  (15.05.19 22:50:35) 
satıcıya söylesen, birebir aynı performans ve ayarda ise siyah istiyorum de. bildiğim kadarıyla ucuz cihazlar değil. almışken düzgün içine sinen bişey al


  • sttc  (15.05.19 22:52:16 ~ 23:03:52) 
siyah al bence, uzun zaman kullanacaksın sonuçta içine sinsin.


  • tabirimekruh  (15.05.19 22:58:28) 
ben alırken mavisi vardı, saçlarımın da bir kısmı mavi, o yüzden onu istemiştim. sipariş üstüne getiriyorlarmış, uzun zaman sürermiş vs dediler diye vazgeçip ellerindeki bej olanı aldım. hala gidip gelip bakıyorum mavi olana, yutkunuyorum. siyah sipariş etsinler. :)


  • benyazarsamolur  (15.05.19 23:05:18) 
Siyah olanı sipariş et sıkıntı olmaz. İçinde kalacağına kulağında kalsın.


  • respect  (15.05.19 23:13:43) 
O kadar dediniz siyah diye aslında ben de siyah istiyordum. Hallederiz tabi ki dedi, cihaz da değişmeyecek dedi. Nasıl yani dedim dışını değiştiriyoruz dediler. Anlaştık istediğim zaman ücretsiz olarak siyah kabı yollanacak işçilik ödeyeceğim.


  • denizgonen  (26.05.19 16:53:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.