[]

Instagram'da iki farklı hesabın ortak takip ettiği bir hesap

olup olmadığını öğrenebilme yolu var mı?
 
Hesaplardan biri senin hesabınsa var. İkisi de başkalarının hesabıysa yok.


  • mg3929  (15.05.19 21:29:33) 
ikisininde takip ettikleri bir excel listesine alınır ve karşılaştırılır, ortaya çıkar bence


  • selam  (15.05.19 21:55:20 ~ 21:55:42) 
İki hesapta gizli değilse size


  • kirmizipilotkalem  (15.05.19 22:56:02) 
İki hesapta gizli değilse size takip ettiklerine girip üstteki ara yerine bakmak istediğiniz hesabın adını yazın hatta ona bile gerek yok baş harfini yazın o harf ve içinde kaç tane o harften varsa sıralıyor öyle bakabilirsiniz.
Not: Üstteki yarım olan yazıyı yanlışlıkla göndere bastım mobil olduğu için silemedim. :)

  • kirmizipilotkalem  (15.05.19 22:58:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.