[]

Drive kelimesinin ikincil anlamının Türkçe karşılığı

Drive kelimesinin aşağıdaki örneklerdeki kullanımı için Türkçe karşılık ne kullanıyorsunuz?

The continuous development of the standard software acts as a driving force, ensuring that the company's processes are constantly ...

A major driving force for the continuous growth of the company will continue to be the consistent course of internationalization in the future.

Stricter climate-protection and energy-efficiency standards will be a major driver of innovation in the years ahead.

Federal Reserve's monetary policy stance was the major driver behind low US market interest rates.

QSC is precisely monitoring the resulting risks with respect to a reduction in regulatory intensity in further markets, as well as to cost-driving consumer protection and other requirements.

 
itici güç ya da güdü olabilir


  • winston  (15.05.19 18:06:43) 
itici güç/itici kuvvet.


  • blatta hiberna  (15.05.19 18:08:15) 
Dürtü


  • westblack  (15.05.19 23:16:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.