Bilgisayarda nasıl zaman geçireyim

Merhaba,

Mesaide sabah 8 akşam 5 arası full pc'deyim. Veznedarım ve çok yoğunluk yok. Film, dizi izlemekle geçiriyorum mesaiyi.

Filmden dizilerden sıkıldım. Ne yapmamı önerirsiniz; kaynakları ile beraber belirtirseniz iyi olur.

ingilizce mi kasayım, napayım. Ulan zamanım olsa şunu kesin öğrenirdim dediğiniz ne var.

warframe, path of exile, battlefield 3-4-5

  • diffarentiationation  (15.05.19 17:06:51)
Youtube videolarıyla kendini geliştirebileceğin çok alan var.

Karakalem ukte miydi? Aç bir video, yanına defter al skeç yap iş yokken.
Ya da ingilizce mesela. Bir sürü ücretsiz ingilizce öğreten youtube içeriği var.
Tarihe meraklıysan ilber ortaylı celal şengör videoları mevcut.
Elektronikten, yazılımdan tut edebiyata, sanata kadar epey şey var. İlgin neye varsa ona yönel.

Sevdiğin alanı kendin seç.
  • helena  (15.05.19 17:08:26)
ilgi duyduğun alanlar neler? kendini özellikle geliştirmek istediğin bir konu var mı?

  • issiz karga  (15.05.19 17:12:41)
@issiz karga

genel olarak aklımda bir şey yok. ilgimi çeken her şeye ilgi duyabilirim. oyun felan zaman kaybı.
  • zbrs  (15.05.19 17:21:26)
dostum ilgini neler çektiğini bilemeyeceğimiz için öneride bulunmamız da biraz zor. misal mesleki hedeflerinin içerisinde yabancı dil varsa yabancı dil öğren. satranca meraklıysan youtube da sağlam satranç kanalları var, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çizime meraklıysan çizim kanallarını takip et, küçük bir ekiz defterine sürekli bir şeyler çiziktir, grafik vs öğrenmek istiyorsan malum sitelerde yada youtube da ps, ai vs gibi programların eğitim videolarını(ingilizce) bulabilirsin, uzar gider böyle.

  • issiz karga  (15.05.19 17:35:07)
quora
reddit

  • Marcelo Burlon  (15.05.19 17:37:02)