[]

Bitmek bilmeyen geniz akıntısı sorunu.

Arkadaşlar, tantum verdeler, nac 600, assist ler denendi. Bunların haricinde burun spreyleri denendi. Geniz akıntım bitmiyor. Grip, hastalık geliyor geçiyor. Geniz akıntım devam ediyor. Bunun yanında 5-6 aydır boğazımda bir tatsızlık var. Nasıl anlatsam sanki bademciklerim şişecek gibi ama şişmiyor o vazıyette 6 ay oldu bir kaç kez doktorada gittim ama KBB gidemedim, aile hekimi iş yeri hekimine gittim.

Bu geniz akıntısı ve bogaz tahrişi durumu nedir, neden olur? neden geçmez?
En kısa zamanda KBB gideceğim, önden soruyorum.

 
reflü ve gastrit belirtilerine benziyor özellikle boğaz, geç kalmadan dahiliyeye sonra da gastroentrolojiye geçin endoskopi yapmaları şart.


  • dismainpula  (15.05.19 16:25:33) 
Ama midemde bir sıkıntım yok hocam. İride biriyim bir sürü şey yerim dokunmaz mesela.


  • wolfg  (15.05.19 16:40:29) 
hocam onu bilemezsin, ben de bilemem. 5-6 ay diyorsunuz ve tatsızlık var diyorsunuz bir dahiliye doktorunun bakması şart. kbb’de bakar üst solunum yolunda enfeksiyon vb vardır diye. ama her hastalığın başı yediğin şeylerden geçer. yani mide, hastalıklarda en iyi araştırılması gereken yer. insan ne yerse odur.


  • dismainpula  (15.05.19 16:47:02) 
Sinüzitiniz var mı? KBB sorunu çözecektir bence.


  • perfectum  (15.05.19 16:49:14) 
yıllarca geniz akıntısından kbb'ye gittim "geniz akıntınız var kronik bu" dediler ve hiçbir zaman düzeltemediler. alıştım artık saldım.


  • isvicre rakisi  (15.05.19 17:05:53) 
Çörek otu yağı. Birer damla sag ve sol burna damlatiyorsunuz yatar vaziyette. Uc bilemedin dort gun sonra duzene girmeye baslar. Bu sirada corek otu yagindan birer yemek kasigi aksamlari iciyoruz. Gecmis olsun.


  • hepbiarayisicinde  (15.05.19 21:00:36) 
kbb ye geniz akıntım var dedim, hangimizde yok ki? dedi ve gönderdi.

kbb ye gitmeyin, dahiliyeye daha mantıklı sanki.
  • benaslinda  (15.05.19 21:00:40) 
Burun kemik eğriliği ve de eti olan insanlarda kronik geniz akıntısı oluyor.Düzgün bir KBB doktoruna gidip muayene olun bana kalırsa.


  • Varolus sancısı  (15.05.19 21:53:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.