[]

memlekette got ve mcu harici bir şey konuşulmaması

bu bir tek beni mi sinir ediyor?
hayır bir de izlemiyorum deyince anasına babasına sövmüşüz ya da ne bileyim başka galaksiden gelmişiz gibi davranıyorlar.
daha garibi ise aynı kitle - en azından benim yakınımdakiler - popülerlik bokluyordu / bokluyor.


 
Konuşuluyor tamam da o derece de değil. Öyle bir iki konuşulur geçilir, oturup full time got ya da mcu tartışmıyor kimse.


  • j r r tolkien hayrani  (15.05.19 15:48:30 ~ 15:49:33) 
Bindirilmiş kıtalardan uzak durmak stressiz yaşamın ilk formulü. Artık targaryen ve thanos laflarından gına geldi, bilgisayarda kelime bazı engelleme yaptım kafam rahat.

Bir de kendilerinin izledikleri ve sürekli insanların gözüne soktukları dizi muhabbetlerine katılmayanlara “farklı olmaya kasmaa yaa” falan diyorlar. Ne kasıcam yahu, indiana jones sever adamım yani bilinen şeylerle derdim yok, derdim böyle işin suyunu çıkaranlarla,
  • Vse budet horosho  (15.05.19 15:51:01) 
sinir olmuyorum, vasat geliyorlar sadece, bunlar da böyleler işte deyip geçiyorum. got hadi bir nebze ama internette mcu konuşan insanı default 17 yaşında olarak kabul ediyorum genelde. yakın çevremde izleyen yok zaten. sadece sözlükte, reddit'te, 9gag'de vs. maruz kaldığım bir zamazingo. sanırım uçan taytlı adamlar var, her filmde bir düşmanla dövüşüyorlar.


  • sir gawain  (15.05.19 16:02:31 ~ 16:05:21) 
lost'u da sevmezdim sümüklünün tekiydi.


  • natallica  (15.05.19 16:05:14) 
battle star galaktica izle kafan rahatlasın. Keşke Gaius Got ta olsa çok eğlenceli olurdu :D


  • hitsumo  (15.05.19 16:53:18) 
Memelekette değil belki ama sözlükte çok üzerine düşülüyor ki ben bir tek bölümünü bile izlemedim. Hayır, bununla övünmüyorum tabii ama neden çoğu kişi popüler olana hücum ediyor; bunun nedenini merak ediyorum.


  • simderun  (15.05.19 17:37:13) 
Mcu ne ola ki?


  • hepbiarayisicinde  (15.05.19 21:07:31) 
Lan dervişin fikri neyse zikri de o olur demişler ya, tam da benim için.

başlığı memlekette göt ve meme ucu harici birşey konuşulmaması okumuşum bir de diyorum neden film/dizi kategorisinde açmış acaba diye.

neyse; bence benim düşündüğüm versiyonu daha eğlenceli.
  • mete kudur  (15.05.19 22:01:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.