[]

burnuma gelen kaynağı olmayan yanık kokusu

1 haftadır böyle, evim kokuyordu dışarıdan geliyor sanıyordum ancak iş yerim de aynı kokunca sadece burnuma koku geldiğine ikna oldum. internete göre beyin tümörü belirtisi de ancak doğrudan norolojiye gitsem bana gülerler mi? kbb için basit bir sorun mu? tşk.
 
doktorlara kalsa zaten kimse hasta olmasın rahatsız etmesin onları. sen git yine baktır muayene ol. gülerse de ağzının payını verirsin.


  • dismainpula  (15.05.19 12:48:51) 
Önce kbbye gitmek gerek bence. Oradan yönlendirirler. Gülerler mi diye düşünme ya gerçekten durumun kötüyse?


  • bahoho  (15.05.19 13:18:42) 
Bana da oluyordu başka bi sebeple psikiyatri testi yaptırırken sorularda vardı. Sordum bağğzi psikoloji rahatsızlıkların belirtisi olduğunu söylediler bi de bunu söyleyince tümörden de şüpheleniyor ve mr çektirmeleri şükür bi şey çıkmadı.


  • yeliz adeley  (15.05.19 14:20:33) 
Nörolojiye gidin. Bazı epileptik nöbetlerde de yanık kokusu alındığı oluyor. Farkında olmadan nöbet geçiriyor olabilir misiniz diye bir arkadaşınız veya ailenizden biri sizi gözlemlesin. Saniyelik dalıp gitme şeklinde durup kaldığınız oluyor muymuş ve bu anı hatırlıyor musunuz onu inceleyin.


  • curukturpkokusu  (15.05.19 14:27:51) 
buna benzer bir sebeple nörolojiye gitmiştim. gülen olmadı. bendeki yanık kokusu değil de mandalin, çilek vb. şeylerin kokusu idi; alakasız yerlerde ve mevsimlerde. eeg ve mr istemişti.


  • dafaisss  (15.05.19 16:10:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.