[]

reddedilmek

www.eksiduyuru.com

Perşembe gecesi bu soruyu sormuştum.Cumartesi günü açıldım tahmin ettiğim gibi reddedildim.Pişman mıyım ? Deliler gibi pişman olurum sanmıştım ama değilim haftalardır ilk defa deliksiz bir uyku uyudum.


 
ben de kalkışmadığım eylemlerin sonuçlarının çok fazla olacağını zannederdim ta bi geçenlerde birini gerçekleştirdikten sonraki rahatlığı hissettiğimden beri


  • bardakigüneşgözlüğü  (14.05.19 22:40:23) 
bak işte bunu çok seviyorum. Benzer eylemler farklı bünyelerde farklı reflekslere sebep oluyor.

Ben mesela birşeyi istediğimde alamazsam bu bende ''arzu''ya dönüşüyor. saplanıyorum.

sizlerde rahatlama oluyormuş. aklım almıyor, bu mükemmel birşey olsa gerek.
  • mete kudur  (14.05.19 22:43:28) 
ben bir şeyi istediğimde alamazsam bunun yokluğunun daha büyük bir zenginlik ve övünç kaynağı haline getiriyorum.aslında bu isteğin şiddeti daha önemli.bendeki rahatlama eylemi gerçekleştirdikten sonra baya bir gevşemeye sebep oluyor.düşüşe geçiyorum mayışıyorum göz kapaklarım çift kepenk oluyo :)


  • bardakigüneşgözlüğü  (14.05.19 22:54:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.