[]

Rammstein'ın Yeni Şarkısını Beğendiniz Mi?

yıllardır severek dinlediğim bir grup olduğu için, ilk çıktığında baya da duygulanmıştım aslında ama ne bileyim. sanki eski tadı alamadım gibi.
siz ne düşünüyosunuz? 
Deutschland'ı çok sevdim. Klibi zaten efsane ama şarkıyı da çok sevdim.
Radio da güzel ama Deutschland kadar dinlemedim henüz.
4 gün önce yeni bi şarısı daha çıkmış galiba, onu henüz dinlemedim. Dinleyince yazarım.
  • nundu  (14.05.19 19:08:35) 
doşland şarkısı çok iyi
radio fena değil
en son çıkan ripped idi sanırsam emin değilim beğenmedim.
  • basond  (14.05.19 19:14:53) 
şarkıyı başarılı buldum klibinde de almanya nın tarihine göndermeler var ve güzel bir eser çıkmış


  • stocker16  (14.05.19 19:15:29) 
büyümüşsündür.


  • silver apple  (14.05.19 19:36:50) 
Deustchland güzel radio da fena değil ama hala en güzeli sonne.


  • eksi sozlugun tatli insani  (14.05.19 20:55:40) 
deutschland güzel. ama albüm çıkarmadıkları 10 sene içinde müzik zevkim köklü bir değişim geçirdiği için ilk başta şarkının remix'ini daha çok sevdim. radio'yu beğenmedim.


  • amugochi  (15.05.19 00:21:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.