bluetooth kulaklık alırsam cısırtı gider mi?

laptop'a kablolu kulaklık takıp kullanıyorum.

aynı zamanda kablosuz mouse kullanıyorum.

kulaklıkta meydana gelen cısırtının kablosuz mouse frekansının karışıyor olmasından kaynaklanabileceğini okudum internetten.

bluetooth kulaklık alırsam cısırtı gider mi?

kablosuz mouseu kapattığında cızırtı geliyor mu?

  • dismainpula  (14.05.19 15:50:41)
mouse frekansının sebep olduguna emin olmadan almayın bence. ben de öyle bir sorun olmuyor çünkü

  • kitik  (14.05.19 16:46:15)
teknik destegim, ilk defa duyuyorum boyle bir sey.

mouse'u cikarinca durum nasil? hoparlorden calarken nasil? bu sorularin cevaplari onemli.
  • supergirl  (14.05.19 18:08:42)
@dismainpula;

@kitik;

@supergirl;

siz söyleyince deneme yaptım. cısırtı başladığı an kablosuz mouse'un usb bağlantısını çıkardım ve cısırtı aynen devam etti.

bu aşamada ne yapmalıyım sizce?

çok teşekkür ederim bu arada yanıtlar için.
  • mehmetporsuk  (14.05.19 18:49:17 ~ 18:49:37)
hoparlorden calarken bir sıkıntı yok bu arada. sadece kulaklıkta cısırtı meydana geliyor.

aynı kulaklığı android telefona taktığımda yine sorun yok.
  • mehmetporsuk  (14.05.19 18:50:48)
başka bir kulaklık takıp bir daha deneyin cızırtıyı. ondan sonra tam anlamıyla anlarız.

  • dismainpula  (14.05.19 19:36:59)
ayni kulaklik baska cihazda normal calisabilir ama baska bir kulaklik pc'de nasil calisiyor onu bulursan daha iyi olur.

ayni sorun varsa bilgisayarin kulaklik girisinden olabilir. o durumda belki bluetooth kulaklik ise yarayabilir.
  • supergirl  (14.05.19 19:44:47)
cısıtı dediğin şey kulaklığın kalitesi ve kulaklığı taktığın soket, ses kartı ile alakalıdır. bluetooth kulaklık daha sorun yaratır ve daha fazla cızırtı yapabilir.

  • empty bottle  (14.05.19 20:42:42)