[]

Xiaomi mi box s kullananlar

Akılsız full hd samsung televizyonum için bu android tv yi almayı düşünüyorum. Cihazın youtube, netflix ve spotify performansı yeterli gibi duruyor izlediğim incelemelerde lakin turkcell tv plus ve netflixte olmayan dizileri izlemek için tarayıcı performansını pek göremedim. Kullanıp denemiş olanlar varsa yorum yapabilir mi?
 
Tarayıcı performansı derken?
Çok uygun bir yöntem değil o indirmedenizle720pfilmcehhemenemi.com gibi siteler..
Zira kumanda klavye gibi işlem görmüyor.. ama Kodi ve üzerine kurulacak turkvod gibi addonlar, ya da teatv gibi apk üzerinden kurulabilecek uygulamalar işini görür gibi..

Ben çok memnunum.. ama youtube netflix çok kolay olduğu için çok zaman geçiriyorum... Bu hoşuma gitmedi :)
  • denemebirikiüç  (14.05.19 14:59:13) 
Bugun teslim alacağım, akşama kurarsam kurcalarsam gelişmelerden haberdar ederim.


  • solenkol  (14.05.19 15:10:59) 
Turkcell tv plus ın kendi uygulaması var mi boxta.Tarayıcıdan dizi izlemek için puffin web browser kurdum,ancak kumandayla kullanımı zor.En az kablosuz mouse ama en iyisi logitech k400 tarzı klavye tarzı bişi almak lazım.


  • arenas  (14.05.19 15:58:26) 
Blu tv, spotify, netflix, youtube hepsi sorunsuz benim yapmak istediklerim bunlardı zaten. Web browser olarak da puffin tv indirdim. Lazım olursa diye daha ne olsun baya memnunum 3 saatlik kullanımımla


  • solenkol  (14.05.19 22:10:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.