[]

Sürekli halsizlik ve bitmeyen vücut- eklem ağrısı

annem bir süredir böyle, kan değerleri normal, b12 eksikliği var ancak ileri seviyede değil. Grip oldu sandık ama doktorun verdiği ilaçlar fayda vermiyor. Burun akıntısı veya öksürük yok. Ama sürekli yatıyor.dahiliyeye görünmek dışında ne yapılabilir ?
 
bugün ben de araştırdım bunu. candidadan şüpheleniyorum doktorlara gittim ama hiç candida olabilir test yapalım diyen olmadı.


  • dismainpula  (14.05.19 10:47:48) 
d vitamini eksikliği olabilir, normal kan tahlilleri bunu göstermiyor, spesifik olarak d vitaminine baktırmak lazım. malum kış ayları güneşsiz geçiyor ve depolanan d vitaminini tüketmiş olabilir anneniz. ya d vitaminine baktırın ya da öğle saatlerine biraz güneş görsün anneniz. geçmiş olsun bu arada.


  • shadowfollower  (14.05.19 10:52:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.