[]

Yavru kedi isetme problemi

Herkese gunaydin. Henuz 2 aylik sokakta kotu durumda olan bir yavru kedi sahiplendik. Mamasini yiyor, suyunu iciyor fakat cisini yapmiyor. Dun artik karni cok sismisti daha dayanamayinca birakti ve su anda yine tutuyor. Nemli bezle ilgili yerlerini siliyoruz, masaj yapiyoruz ama yine de tutuyor. Bu yavruyu isetip rahatlatmam icin onerisi olan var mi ?
 
bir vet'e götürsen daha iyi olur. başka bir sıkıntısı olabilir.


  • kafa koparan manyak  (14.05.19 11:04:56) 
pamukla masaj, belki biraz zeytinyagi ile gobegine masaj, ve tiksinmezseniz poposuna da masaj. kaslari gevsetmekten baska bir cozum yok. ortami da soguk olmasin. kis ayi olsa havlu kaplanmis sicak su torbasi rahatlatirdi.


  • jimicik  (14.05.19 11:17:01) 
hahahahahahah aynı durumu benim kedide de yaşamıştık, hanım sürekli hayvanın kakasını çişini yapmadığını söyleyip darlıyordu beni, gelince yapar elleme diyordum. o yukarıdaki arkadaşında söylediği gibi pambıklarla zeytinyağı sürdü hayvancığın kıçına.

SONUÇ: Hayvan gelince yaptı. Korkuyor hayvan korkuyor, yani dün aldın bugün eve hakim olmasını bekleyemezsin, bi sal ya hayvan bi rahat etsin. sonra zaten sıçmasın diye az mama verirsin. :D
  • dirildimde geldim  (14.05.19 15:01:50 ~ 15:02:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.