[]

Lens john&john ve biofinity

Hangi markayı tavsiye edersiniz

Johnson & johnson 15 günlük kullanımı tavsiye ediyor, biofinity ise aylık
Doktor bana temel eğri 8.60 yazdı johnson standart bunu üretiyor biofinity 8.70 mis ama tolere edilebilir değer dedi sayıcı

Astigmatlı lens olacak günlük.çıkarıp takmam lazim

Siz.ne tavsiye edersiniz

 
Bende astigmat yok miyop var. Benim de 8.60 ama lens markette 8.60 yazıyor biofinity de ben de biofinity kullanıyorum hatta bi an şüpheye düştüm acaba mı diye ama 8.60 diyor lens market.
Bilemedim, ben biofinity'den çok memnunum.

  • matilda  (14.05.19 09:56:10) 
@matilda astigmatlilarda yok sanırım


  • bonjourrr  (14.05.19 10:02:44) 
biofinity toric kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim. Astigmatlı olmasına rağmen rahat bir lens, gün boyu varlığını hissetmiyorum.


  • suphe  (14.05.19 19:45:02) 
2.5 miyop ve 2 astigmat var. Bausch & Lamb aylık lens kullanıyorum. Sabah uyandıktan sonra takıyorum akşam eve geldiğim zaman çıkarıyorum. Bir çift lens 2 aya kadar rahatsızlık vermeden böyle bir kullanım düzeninde gidiyor. Aşırı ekran karşısında oturmazsam hiç rahatsızlık vermiyor ancak 7-8 saate yakın bilgisayar karşısında oturunca kuruluk yapıyor tabi.


  • Deathcomenearme  (15.05.19 08:03:17) 
biofinity


  • bir soru sorcam  (15.05.19 09:12:19) 
biofinity kullanıyorum ama bazen 1 ay bile gitmiyor çok kolay yırtılıyor. bu açıdan memnun olduğumuz söyleyemem. john%john hiç kullanmadım.


  • damla sakızlı dondurma  (15.05.19 09:40:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.