[]

Toshiba Hard Disk’ini HP’ye Taksam?

Çalışmayan Toshiba laptopun hard diskini evdeki HP laptopa taksam, içindeki birkaç dosyaya ulaşmam mümkün olur mu?

Hayır ise verebileceğiniz bir tavsiye varsa makbule geçer.


 
eger harddiskte bir sorun yoksa mumkun.


  • tanaka  (14.05.19 07:44:50) 
sata to usb kutu al
hdd kutusu

  • kingcyrax  (14.05.19 09:05:34) 
çalışmayan laptop'un hard diski içinde işletim sistemi olsa bile hp bilgisayarda açılmayabilir (driver sıkıntısı yüzünden). bu sebeple de en mantıklısı @kingcyrax'in dediği gibi hdd kutusu almak. almadan önce bağlantı yapısını kontrol edin ama, bazı eski cihazlarda farklı bağlantı arayüzleri de kullanılıyor zira.


  • shadowfollower  (14.05.19 09:44:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.