[]

Eczaneden alinan Minoxil Forte'un orjinal olduğunu nasil anlarız(65 vs 100)

Hikayemiz su; Ankarada bi' eczaneden 65 liraya alinan minoxil forte bir sonraki eczanede 100 lira dediler. Burada ilk eczanenin sattigi ürün orjinal olmayabilir mi ?
 
hocam o kozmetik kategorisindeki minoxil yani ikisine geliş gidiş fiyatı farklıdır, ya da birisi daha pahalıya satmak istiyordur.

hem eczaneler çakma ürün satamayacak tek yerlerdendir ya yoksa eczanelerde de mi merdiven altı ürünler oluyor?
  • dismainpula  (13.05.19 22:11:12) 
tamamen tutturabildiğine fiyat politikası. bahsettiğiniz şey bir ilaç değil. eczaneden kondom almakla aynı şey. kimi 20 ye verir kimi 30. gayet normal.


  • ozdek  (13.05.19 22:17:01) 
için rahat olsun. eczaneler kampanya yapıyor.


  • kanlakarisikyagmur  (13.05.19 22:31:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.