[]

Kadıköy'de uygun fiyata eşyalı boş oda

Kadıköy Ziverbey (Eğitim Mahallesi Karacan Sokak'ta) içten dubleks eşyalı evime ev arkadaşı arıyorum.
Kira 550 lira (faturalar dahil) ve depozito da 400 lira.
Ev Söğütlüçeşme Metrobüse ve Marmaray'a 5-6 dakika, Marmara üniversitesi’ne 10-15 dakika yürüme mesafesindedir. Gelen arkadaşın valizini alıp gelmesi yeterlidir.
Odada dolap, masa & sandalye ve yatak var.
Çamaşır makinesi, 7/24 sıcak su ve internet mevcut.
İletişim için
telefon: 05052646722
mail: g.mertduran@gmail.com
(buradan bildirim gelmiyor)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.