[]

ozalitçi pdf dosyayı düzeltir mi

elimde kartvizit tasarımı var, fakat dosya pdf lanet olsun. kendim düzeltmeye çalıştım bir kısmı resim, bir kısmı yazı olduğu için düzeltmeye çalışırken hizaları kaydı, bokum gibi bir şey oldu dolayısıyla bulduğum gibi bıraktım.

şimdi ben bu kartvizit örneğiyle ozalitçiye gitsem, abi sen isimleri şu şu yapıcan; adres şu olacak, font bu sonra da hop baskıya falan desem düzgün bir şekilde yapar mı yoksa benim pdfte düzelttiğim gibi dandik mi yapar? alternatif olarak bidolubaskı gibi sitelerde şöyle düzeltilecek notu yazsam ciddiye alırlar mı? ne yapayım ben bi yardım edin?


 
bir el atar canım o kadar da değil


  • natallica  (13.05.19 10:21:26) 
Nerede düzenledin, eğer tasarımı stok foto vb. satan siteden aldıysan düzenlenebilir bir halde olmalı.

Photoshop layerlarıyla gelen pdf'ler var, öyleyse direkt bozulmadan düzenlenebilir aslında.(Photoshopta açıp bir bakmak lazım)
  • nhk ni youkosu  (13.05.19 10:23:50) 
ozalitçiler bu olaylarda baya yetenekliler. işin hakimi olmuşlar. bence hallederler.


  • kitik  (13.05.19 10:27:28) 
@nhk ni youkusu bana dosya düzenlenmiş halde geldi, tasarımcıya sorduğumda pdf işte düzenlenebilir bilgisi aldım(tasarımcıyla irtibatımız olmadığını buradan anlayabiliyoruz)

pdfte bir yere kadar düzenleyebildim. isimlerin bir kısmı img, bir kısmı text box çünkü. umarım dediğin gibi photoshop layerlıdır. photoshop programı kullanmadan anlamanın bir yolu var mı?
  • evde liyakat kalmamis  (13.05.19 10:28:25) 
senin elinde olmasa dahi tasarım yapan ozalitçiler var. hallederler yani.


  • elorelia  (13.05.19 10:29:45) 
Ozalitçi pdf'i editleyip düzenlemek yerine onu yapacağının yarısı zamanda oturur baştan dizer o tasarımı.


  • kibritsuyu  (13.05.19 10:47:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.