[]

Aknetrend-Roaccutane Doz Sorusu

Merhaba Arkadaşlar,

70 kilo civarında olanlar kaç ay ve kaç mg kullandı acaba?Ben ikinci kez kullanıyorum.8 ay oldu yaklaşık.


 
54 kg idim 5-5,5 ay kullandım. Günde 40mg aknetrend kullanıyodum.
Kilo başı max. 1 mg’a kadar günlük doz ayarlanır demişti doktor.
Günlük doza göre değişir tabi de, benim gibi 40 mg civarı alanlar için konuşuyorum; 60 kg olanlar 6 ay civarı, 70 kg olanlar 7 ay civarı kullanıyodu.
  • megalomaniac  (13.05.19 04:21:25) 
53 kiloyum 20 mg roaccutane kullaniyorum son ayim


  • you  (13.05.19 06:45:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.