[]

Nasıl unutuyoruz? Ya da unutmadan nasıl devam ediyoruz?

Çok eski bir kız arkadaşımla uzun yıllar sonra tesadüfen karşılaşıp görüşmeye başladık. Toplamda iyisiyle kötüsüyle 5 ay kadar geçirip bitirmek zorunda kaldık. Temeldeki sıkıntı geçmiş kötü tecrübelerinden dolayı ciddi ilişki içine girmek istememeseydi ama kendine hakim olamayıp çok şey paylaştı benimle ve birbirimize çok alıştık.

Bağı koparaları 6 ay oldu tam. Bu zaman zarfında hislerimi açıkladığım(geri dön, tekrar birlikte olalım içerikli olmayan) mesajlarım oldu. Bu mesajları attıkça bir nebze rahatlamış olsam da 6 aydır düşünmeden, içim yanmadan bir günün geçmedi.

1,5 ay kadar sonra hayal ettiğim ve uzun yıllar çabaladığım kariyer hedefime ulaşarak Almanya'ya yerleşeceğim. Ama ne paranın, ne gezme-tozmanın ne de kariyer/hayat hedeflerim artık bana anlam ifade etmiyor. Tek düşündüğüm tek istediğim şey sesini duymak.

Hayatımda bu kadar birine bağlanabileceğimi hiç tahmin etmezdim ve kişilik olarak da bağımlı bir yapım olmadı. 14 yaşından beri yalnız yaşarım ve her işimi kendim halletmişimdir. Şu an 30 yaşındayım yalnızlıktan, onsuzluktan acı çekmekten heder oldum.

Tecrübe edenler nasıl geçecek bu yangın? Ne zaman O haricinde başka şeyler de beni mutlu edecek ve bu soyut dünyanın dışına çıkabileceğim?

Az uzun oldu, helal edin..

 
Oraya gidince unutursun. Hayat cok guzel. Oyle bir kisiye takilip zindan etmeyin kendinize. Gidecek oldugun icin sevindim senin adina. Umarim her sey istedigin gibi olur.


  • nax  (12.05.19 23:40:32) 
Zaman tek çare


  • westblack  (12.05.19 23:53:21) 
Gecmiyor. Azalsa da baskalari olsa da seneler gecse de o sizi kalacak. Hicbir zaman eskisi gibi olamiyorsun.


  • Mommysbusy  (13.05.19 02:29:38) 
çivi çiviyi söker.


  • datnet  (13.05.19 11:03:22) 
kimse o kadar vazgeçilmez değil. içinde bulunduğun psikoloji onunla değil seninle ilgili. bu şekilde bakarak sorunu çöz.


  • zgrydn  (13.05.19 17:12:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.