[]

doğum kontrol hapı ne kadar süre mide bulantısı yapar?

merhaba. qlairista üçüncü kutudayken, son 1 haftadır çok şiddetli mide bulantısı var, bazı günler kusma da var. doktor normal diyor ama garip geldi bu kadar uzun sürmesi. sizin deneyiminiz/bilginiz ne yönde? farklı bir doktora mı görünmeli?

teşekkürler,


 
hamilileğin ilk aylarında bulantı oldukça norml diye biliyorum.

Doğum kontrol haplarının da %100 etkili olmadığını göz önünde bulundurursak bence oldukça mantıklı bir teori...

tebrikler :) , analı babalı inşallah.
  • killerbee  (12.05.19 17:49:50 ~ 17:53:20) 
ben bu ilaci ve yasmin'i kullandim. ikisinde de bulantim hic kesilmedi. bunye meselesi muhtemelen.


  • cilekli pasta  (12.05.19 18:33:02) 
Ben de her kutuda mutlaka kusuyodum kusunca da etkisini kaybediyodu. Bunye meselesi. Ria taktırdım


  • kafanguzelolmus  (12.05.19 21:23:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.