[]

Laptop alt kapak arızası

Merhaba arkadaşlar
Elimde ucuzluktan aldığım hometech alfa 110a laptop var alt kapağı arızalandı şarj soketinin bulunduğu konumdaki vidanın kırıldığını fark ettim o bölüm ekteki gibi açık duruyor. Sorum şu: servisi uzak,kargoya vermek istemiyorum tek müsait günüm yarın ama bir sürü işim var. Servise mi götürüp vermeliyim. Yoksa bu mahallemizde bulunan bir teknik servis tarafından basitçe yapılabilecek bir şey mi?
Not garantisi var ve başka bir teknik servisin müdahalesi ile garanti dışına çıkabilir farkındayım fakat umrumda değil. Önemli olan hızlıca sorunu çözmem.


 
garantisi var iken tek yapman gereken garantiye yollamak. diğer teknik servis bozar, değiştirir vb. bozulduğuyla kalırsın paranı da veremez oyalar seni.


  • dismainpula  (12.05.19 17:21:17) 
Bu durumun farkındayım ama sorum teknik bir soru yapılabilir ise uğraşmamayı düşünüyorum


  • Sosyal teokrat  (12.05.19 17:35:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.