[]

Kedi çiftleşmesi

Bunlar her zaman hırlaşmadan sonra mı yapıyorlar ?
Dişi “işte aradığım erkek, senin yavrularını doğurmak istiyorum” diyip usulca izin vermiyor mu ?.
Bu hırlaşmalar ne kadar sürüyor ?
Hep mi dişi daha saldırgan olur ?

 
dişi ciftlesmeye izin de vermeyebilir, aralarinda uyum olursa ciftlesirler zaten.


  • elbar  (12.05.19 19:16:30) 
bir yerlerde okumuştum, dişiler çiftleşme sırasında acı duydukları için pek çiftleşmeye pek taraftar değiller, hırlaşmaları ve dişilerin erkek kedilerden kaçması bu nedenle.

tabii okuduğum bu bilgi yanlış olabilir.
  • selam  (15.05.19 22:05:36 ~ 22:05:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.