[]

Tüm sorumluluklardan, üzücü can sıkıcı durumlardan nasıl kaçabiliyorsunuz?

ben hayal kurmaktan başka bir çıkış yolu bulamıyorum. kendimi çok uzak ıssız diyarlarda huzurlu bir şekilde hayal edip mutlu olmaya çalışıyorum. siz başa çıkamadığınız durumlarda neler yapıyorsunuz?
 
Etrafta sessiz sakin yeşil bir alan varsa bisiklete binerek.


  • karacigerim vur kadehlere  (12.05.19 12:09:59) 
Valla yatıp uyumak en iyisi, uyanınca öyle büyük sıkıntı gibi gördüğün şeyler etkisini oldukça yitirebiliyor.


  • j r r tolkien hayrani  (12.05.19 13:03:44) 
Sevdigim insanlarla vakit geciriyorum ya da spotify'dan sevdigim bir listeyi acip trafige cikiyorum. Uzun yol yapmak da iyi geliyor.


  • logic  (12.05.19 16:55:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.