[]

yatak önerisi- yataş Ionic Energy

yataş ionic energy denen yatağı almak istiyorum ama bu işlerden anlayan birinin yorumlarına ihtiyacım var. hızlıca almam gerekiyor artık, karar veremedim :(
 
karar vermek cok zor. gecenlerde aldik yatak. onemli iki kriter var.3-4 bas firmanin 10ar 15er tane yatagi var. karar vermesi guc.

1- butcen
2- bayide yatakta yatarken hissettirdikleri.

1- bin liraya da yatak var 20bin liraya da. "yataga en fazla su kadar verebilirim" diyebiliyorsundur. boylelikle yataklarin bir kismi elenir.

2- denemeden alinmaz tabi, git bayiye butcendeki tum yataklarda "uyuma pozisyonunda" 3-5dk dur, ne hissettiriyor sana?

yatas'in smart match'i vardi. orda testi yapip ( testte yalan soyleyebiliyorsun sikinti yok, istedigin kadar da yaspabilirsin) cikan yataklardan birini alirsan 120gun icinde ucretsiz degistirebiliyorsun. bayiden yatagi begen - sonrasinda smart match'te onu cikartmaya calis.
  • fakyoras  (12.05.19 10:30:45 ~ 10:31:20) 
Yataş kesinlikle ve kesinlikle alma

Uzak dur

Coooook çektim
Hem de high end olduğu iddia edilen bir yataktan
  • nop  (12.05.19 13:05:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.