[]

endoskopiden önce reflü kesen

28’inde endoskopi randevum var. önce ibs tanısı koymuşlardı ama sarımsak bağırsaklarım düzeldi. şu an reflü sıkıntılarını çekiyorum daha çok göğüste sıkışma, boğazda yanma, susuzluktan bayılma vb. 28’ine kadar ilaç almadan mı durayım yoksa gaviscon ronnie coni bir şeyler alıp idare etmeye mi çalışayım? sınava çalışamıyorum şu açlık belası yüzünden. okulda yemekleri iftara çekmişler aperatif şeyler yiyemiyorum onlar dokunuyor ve pahalı. ne yapılır biliypr musunuz? maden suyu da çok etki etmiyor. dilim ve boğazım sürekli bıçakla kesilmiş hissi oluyor aç kalınca.
 
Lansor dışında gerisi yakan hocam. Lansor bütün günü kurtarıyor


  • goodman  (12.05.19 02:28:23) 
reflüsü olan insan kesinlikle maden suyu içmemeli.ara ara birkaç bisküvi, leblebi filan ye. mideni boş bırakma ve öğünlerde çok doldurma.


  • adivar  (12.05.19 08:33:08) 
@goodman protonlarla oynamayalım şimdi reçetesiz de alamam herhalde onu?


  • dismainpula  (12.05.19 11:31:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.