[]

Mutfakta ağır küf kokusu var çözümü ne

Heryere baktım kaynağı bulamıyorum
Nasıl yok ederim kokuyu küf kokuyo ve sadece mutfakta var 
Aliexpressten ozon cihazı

tr.aliexpress.com


banyo ve mutfakta kullanıyorum memnunum
  • nop  (11.05.19 17:44:05 ~ 20:04:12) 
Sık sık kapı pencereyi karşılıklı açarak hava sirkülasyonu sağlayın. Pencereye pencere tipi aspiratör takmak, ocak üstü aspiratör varsa daha yoğun kullanmak işe yarayacaktır.
Tezgah altı dolabın, dolap arkasıyla duvar, dolap altıyla zemin arasında bir kaçak var ise veya sulu temizlik esnasında buralara su kaçırılıyorsa sebep bu olabilir.
Dolabı sökmeden göremezsiniz.
  • Mirket  (11.05.19 18:01:13) 
firina bak, dolaba bak, her yero didik didik et. kesin bir sey kalmistir. buzdolabinda dolaplarda tarihi gecen bozulan ne varsa at.

benim de oyle bir koku vardi lavabodan geliyor sandim -ki o da olabilir bak sizin sorununuz- megrr firinda bir sey unutulmus. hic aklika gelmemisti.
  • batlegolas  (11.05.19 18:12:53) 
lavabonun altına bak, yüzde90 oralardan mutfak dolabının altına su sızıyor ve mdf su emdiği için üstten sağlam gibi görüyorsun ama içinde küf var.


  • killerbee  (11.05.19 18:35:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.