[]

2 aylik kizimiza yuva (izmir)

Arkadaşımın ev kedisinin yavrusuydu. Kalici yuvasini bulana dek ben bakmak istedim. Kardeşler içinden en tatlı, en masum, en cana yakın ve en güzel huylusunu seçmiştim zaten. Gogsundeki kocaman kalbe, kara burnuna hemen aşık olma garantili :) bakinca dişi değil de, karizmatik bir erkek havasinda sanki :)

Halen de bakmak taraftarıyım ancak aylar sonra sahiplendirmek zorunda kalmaktansa, yeni bir yuvaya uyumunu çok kolay sağlayacağı bu erken yaşında iyi bir yuvaya karışmasının daha doğru olacağını düşündüğüm için ilan açmak istedim.

Dediğim gibi ev kedisi, insana alışkın ve her insana geliyor şu an. Tam en sevmelik yasi ve oyun modunda bu donem. Ev icinde bize kucuk tuzaklar kurup beni avliyor mesela :) Muane oldu cok saglikli, ilk aşıları da su an icin tamam. Sahiplenen kişi güzel bir yuva sağladığı müddetçe temel maddi ihtiyaçlarına da ayrıca yardımcı olacagim kesinlikle.

www.sahibinden.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.