[]

Bu cümlede kırılacak bişi var mı

Gönül işi diye açtım da aslında iş konulu yazışma

- a. bu konuyu yanlış anlıyorsunuz. Ben bla bla bey ile konuyu yarın konuşurum sizin ddaha fazla müdahil olmamanızı rica edeceğim beni anlamıyorsunuz kırılmanızı istemiyorum ama konuyu anlamamışsınız
- b. yeterince kırdın ben bilmem ne başkanıyım bu iş benim başkanı olduğum bilmemneyin işi
- a. ben de yapacağım işi kendim değerlendiririm altında benim imzam var.kırılacak bi durum yok. Gecenin 9unda size vakit ayırıyorum.
- b. Tm

Tm yazıyo bi de öküz.

Yahu bunda kırılacak ne var. Müdahil olmamanızı rica ediyorum dedim

 
Benle bilmem ne derneği arasında da hiç bağ yok.
Bla bla bey benim muhatabım.

  • photo85  (11.05.19 02:23:08) 
bu derneğin başkanına "olayı anlamamışsınız" demişsin, kırılacak elbet. rolleri değiştirirsen, sana biri böyle söylese hoşlanır mısın? diğer bir yandan da, eğer karşıdakinin anlamadığını düşünüyorsan kendine göre sebeplerin vardır, kırılırsa kırılsın.


  • rallied  (11.05.19 07:27:34) 
Olayi anlamamissiniz kismi olmamis ama sanirim adam baya bezdirdi bu noktaya gelene kadar.

Aman bosver, dusunme.
  • kuehles blondes  (11.05.19 09:24:29) 
yahu anlamadıysa açıklamayı deneyebilirdiniz. Bence uslüp biraz kaba olmuş. Adamın ya da kadının işi olmasa ya da ilgisi neden müdahil olmaya çalışsın? bir de iş tanımınız yok mu? Bir de adam/kadın belki de anlamak istiyor, anlaması gerekiyor, direkt siz aradan cekilin niye? Beni dövsen işle ilgili bir konuda böyle bir mail atamam. Ben bla bla beyle konusacağım, isterseniz siz de gelin, bir toplantı ayarlayalım hem siz de konuya daha iyi vakıf olursunuz falan derim. Altında benim imzam var, size zaten saat dokuzda vakit ayırıyorum, sen kim köpek? çok fena, eyvahlar olsun (._.) Iş saati yazsaydın o zaman, hem yaz hem yüzüne vur. Tamam adam/kadın da yanlış bir seyler yapıyor olabilir de, bunu anlatmanın yolu bu değil gibi. Saygı gitmiş, kötü ve aşağılayıcı geldi yav yazışma, ne bileyim.


  • velvetmorning  (11.05.19 14:55:45 ~ 16:36:41) 
karşındaki insanın anlamadığını bilsen bile bunu bu şekilde anlatmak insanlarda kırıcı olur genelde, çünkü insanlar; sende bir sıkıntı var anlama becerin düşük ki anlayamıyorsun, denmiş gibi hisseder. Bunun yerine, bir yanlış anlaşılma olmuş ya da ben tam anlatamadım, demek daha yapıcı ve çözüm getirici olur.


  • gezegen olan pluton  (11.05.19 15:26:13 ~ 15:29:33) 
Buldozer gibi yazı yazmışsınız. Koca adama "konuyu anlamamışsınız" demişsiniz. Üzerine "size vakit ayırıyorum" filan. Bence çok kaba bir yazışma olmuş bu.


  • SiyamkedisiZorro  (13.05.19 10:50:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.