[]

gözümdeki yanma geçmiyor

gözümde 1 aydır yanma var, doktora her gittiğimde 3’er damla veriyor ama bunları damlattıkta. sonra 1 dk felan bir rahatlama oluyor sonra yanma yine belli aralıklarla devam ediyor. reflüyle alakası olabilir mi? irrifabl bağırsak dediler önce şimdi reflü diye değiştirdiler ordan sürekli bir cayır cayır yanma geliyor zaten. endoskopide 28’inde.
 
Oda kokusu spreyi var mı etrafta ? Aynı sorunla işi bıraktım ve 3 ayrı doktor gezdim. Sorun meğer işyerimdeki oda kokusuymuş.


  • photo85  (11.05.19 02:09:49) 
@photo85 yok bu sorunu her yerde yaşıyorum. doktor konjiktivit dedi.


  • dismainpula  (11.05.19 07:28:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.