[]

kızı yine yarış izlemeye çağırdım, sevmediğim bir herif de gelebilir

Selamlar

Önceki son derece karışık duyurumu hatırlarsanız benle sabahın köründe yarış izlemeye gelen bir kız vardı ve o sırada olaylar karışmıştı.

Bu haftasonu doğal olarak yine çağırdım, yine gelecek. Yalnız "haftasonu ne yapacaksın" diye soran herkese de "cumartesi rotterdama gidiyom pazar da ronla yarış izleyecem" diye söylüyor maşallah.

Bu akşam sevmediğim arap bir herif (E) beni yemeğe çağırdı sabah. Dedim belki gelirim. Benle yarış izleyecek kızı (P) ve başka bir çinli kızı (Ç) de çağırmış. Normalde gitmeyecektim de P beni "ya ben orada E ve Ç nin yanında third wheel olmak istemiyom" diye diye mesaj yağmuruna tutunca dedim gidip bi bakayım noluyo diye gittim.

Yemekte anladığım kadarıyla E ve Ç arasında bi halt yok, zaten Ç nin ağzından bıçakla laf alıyorsun, E de tipik bir nice guy. Hatta bence E benim Pye yazıyor da oradan da bir halt olmaz.

Bu yavşelen E sorunca kıza kız tabii ki dedi gene pazar yarış izleyecem diye. Yavşelen E "saat kaçta ben de geleyim" deyince P "davet edilmedin" dese de şaka yollu ben o sırada sosyal baskıya boyun eğip "ya neden olmasın" deyiverdim yarım ağızla.

Beyler, ağalar; ben normalde de bu Eden haz etmiyorum zaten, şimdi de yarım ağızla olsa da davet etmiş oldum. Bu işten nasıl kurtulurum?

 
hacı kıza sor e nin gelmesini istiyor musun diye. hayir derse e ye p ile basbasa olmak istediginizi soylersin.


  • unabomber  (11.05.19 00:30:40) 
Vauv unabomber süper çözüm önermiş bence. Gayet net ve sonuç odaklı.


  • somethinginthewayshemoves  (11.05.19 00:47:05) 
E'ye bu sezonun yarış özetlerinden birini atın. Muhtemelen "lan pazar günümü bunu izlemekle mi geçireceğim" der ve gelmekten vazgeçer :P


  • bruce mclaren  (11.05.19 00:48:44 ~ 00:49:28) 
Püff, çok karışık. :/

@unabomber +1
  • kirmizipilotkalem  (11.05.19 01:17:41) 
bu arap mala yatıyor ve salça oluyorsa açık açık başbaşa olmak istediğinizi söyle ayılık yapmasın yoksa ima ile anlayacak bir adama benzemiyor. iş kızın aman gelmesin demesine bakıyor. Kıza açıkça söyle gelmesini istiyor musun yarım ağız davet ettim ama pişmanım falan de sonra göm salça bebeyi.


  • basond  (11.05.19 09:08:54) 
Ne yarışı acaba bu ?

@unabomber +1
  • aylakadam  (11.05.19 13:55:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.