[]

Değiştim diyen eski sevgili

Harbiden değişmiş olabilir mi? Yeniden başlanır mı?
 
Sözlükte eski sevgili ile yeniden sevgili olmak tarzı bir başlık vardı onu irdeleyebilirsin. Bir de neyi vardı neyi değişti? Ona göre değişir bu durum


  • westblack  (10.05.19 23:56:07) 
tabi ki hayır.


  • mistikla  (11.05.19 00:17:22) 
olabilir. milyar insan milyar huy var. bunu en iyi sen bilirsin.-buradaki herkesten daha iyi tanidigindan-


  • unabomber  (11.05.19 00:28:23) 
İnsanlara ikinci şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bi süre denedikten sonra anlaşılır zaten değişip değişmediği. Eğer üçüncü ya da yüzüncü şanssa bu, tabii ki değişmemiştir diyeceğim.


  • inawen  (11.05.19 00:35:50) 
Davranışları sorunludur, değişebilir ama karakterinde sıkıntılar vardır, o zaman zor. Herkes olmasa da bazı insanlar ikinci şansı hak eder bence de. Değişmesini beklediğin konu sana zarar veren ve onun kişiliğiyle bütünleşmiş bir şeyse dikkatli olmak gerek. Ama doğrudan sana zararı yoksa olduğu gibi kabul etmek ve değiştirmeye çalışmamak lazım. Neden değişmeli o önemli.


  • aquarium  (11.05.19 00:46:05) 
Tabii ki. Bunu söyleyen insan, değişmese bile değişeceği yola çoktan girmiştir.

İsteği, arzusu, denemesi falan hep bir işaret esasında. İstediğiniz zaman nokta koymak da elinizde ama inawen'ın dediğin gibi, herkes bir şansı daha hak eder.
  • tel tokasini duzelten samuray  (11.05.19 00:52:53) 
ne kadar eski olduğuna, her iki taraf için de bu zaman içerisinde ne kadar tecrübe yaşandığına göre değişir.

hiç birimiz 2 sene önceki biz değiliz, bir şeylerimiz daha kötü bir şeylerimiz daha iyi.
  • selam  (15.05.19 21:25:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.