[]

Ofis için ortak çalışma masası?

Açılacak ofisimiz için ortak bir çalışma masası için karar vermekte zorlanıyoruz. 5m x 5m lik bir alanımız var buraya ortak kullanım için bir masa almak istiyoruz. yaptırınca çok pahalı oluyor fakat satılan böyle ürünler olduğunu biliyorum. ya da farklı alternatifleri de bekleriz. 5-6 kişinin çalışacağı ortasında prizler olan ve sallanmayıp, esnemeyen bir masa olsun istiyoruz. işimiz yazılım olduğu için masanın kullanışlı olması bizim için önemli.

önerileriniz, tecrübeleriniz ve çalışma masası hakkında tüm fikirlerinize açığız. şimdiden cevaplarınız için minnettar olduğumu belirtiriz..


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.