[]

Hâlâ anketör değilim! (Yani anket var ama ödüllü falan, ciddi yani.)

Merhaba sevgili kullanıcılar!

Yakın zamanda, bir bitirme çalışmasına dair ankete yönelik kapınızı çalmıştım yine. Sayenizde, yeterli katılımcı sayısına ulaşıldı ve söz konusu anketin sahibi, sadece dönem sonunu bekliyor mezuniyeti için. Sonsuz teşekkürlerimle, affınıza sığınarak, bir başka anket ile karşınızdayım.

Herhangi bir eğitim seviyesi, gelir durumu, yaş aralığı gibi kriterin bulunmadığı bu ankette, herhangi bir anneler gününde hediye almış kişiler asıl hedef fakat anketin bir kısmından sonrası, doğrudan satın alma davranışlarımız ile alakalı. Ankette söylendiği üzere, "Mağazada ürünü denedikten sonra internet üzerinden satın alma davranışını ifade eden bir çalışma." diye özetleyebileceğimiz bu teze ilişkin anketi şöyle bırakayım: forms.gle

Yaklaşık 10 dakikalık bir anket, ortalama süre verdim fakat daha kısa sürede bitebiliyor. Vakit ayırıp tamamlarsanız, bir hayli sevindireceksiniz arkadaşımı.

Herhangi bir sorun ya da eksiklik mevcutsa, doğrudan kendisi ile iletişime geçeceğim.

Anketin biraz aciliyeti olduğu için, 12 Mayıs 2019, Pazar günü, saat 24:00'e kadar katılanlar arasından seçilecek bir kişiye, 100 TL değerinde Media Markt hediye kartı verilecekmiş. Böyle de bir teşviğimiz var.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederiz.

(Sayın moderasyon, kısa bir süre sabitlenebilir mi acaba anket?)
(Düzenleme: Teşekkürler sevgili fraise.)

Güncelleme: Anketin talihlisi, rumuzunu henüz teyit edemediğim bir Ekşi Duyuru kullanıcısı olan E. Gelmez olmuş çok sevgili kullanıcılar. ekşi sözlük yazarlarının Ekşi Duyuru'da oturum açabilmesi ile ilgili problem sebebiyle bilgiyi ancak verebildiğim için kusuruma bakmayın lütfen.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.