[]

Ankara'da Düzenli RH+ Kan İhtiyacı

Hastane doktorlarından teyitli bir bilgidir arkadaşlar. Destek olamayanlar en azından ilanın yayılması için de destekte bulunabilirler.
İlanın paylaşımı 14 saat önce ve ilan şu:

Nöroblastomla savaşan 3 yaşındaki Emir icin aferez donörü ariyoruz.
Hacettepe onkoloji binası sıfırıncı kat aferez bölümüne hafta içi mesai saatlerinde gelip
Emir Kaan Sarı icin kan bağışı
Dosya no 10356885 denmesi yeterli.
Her kan grubu olur
Rh pozitif olmasi yeterli
Sağlıklı, son 2 hafta icinde grip olmamış, ilaç kullanmayan kişilerden kan alıniyor. Desteklerinizi bekliyoruz..


Bir de iletişim numarası eklenmiş altına:
Kan vermeye gidenler lutfen Gözde yi arasin
Gozde Gültekin tel no: 05542070804

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.