[]

reddedileceğinizi bile bile birine açılırmısınız ?

Soru başlıkta hislerinizin karşılıklı olmadığını bildiğiniz birine açılır mısınız ?
 
Açılmam.


 • Amaranta ursula  (09.05.19 23:28:25) 
Valla bilmekten kastın "bu kız bana bakmaz" tribi ise ben onu pek düşünmeden açılırım ancak benden pek haz etmediğini bildiğim biriyse açılmam.


 • j r r tolkien hayrani  (09.05.19 23:31:49 ~ 10.05.19 00:01:10) 
Ben dusunecegime o.düşünsün acilirdim


 • seyyar satıcı  (09.05.19 23:32:22) 
Nope


 • pastörizesüt  (09.05.19 23:35:15) 
reddedileceğini nereden biliyorsun?
uzun zamandır arkadaş olarak görüştüğüm bir kız, ben ara sıra hoşlanıyordum bundan açılmayı düşünüyordum ama ondan hiç sinyal almadım desem yeridir, iyi bir arkadaşım da açılma o zaman olmayacaksa dedi. neyse ben açılmadım derken geçenlerde messengerda konuşurken konu bu ara sık konuşmadığımıza geldi, getirdim sonra da dedim böyle böyle ben senden hoşlandım keşke daha sık görüşebilsek falan, ne dese beğenirsin, şu an birinden hoşlanıyormuş kendini ona kaptırmış, ben keşke daha önce söyleseymişim belki o zaman kaptırmazmış, cesur olmak lazımmış böyle durumlarda. şanssızım ben zaten
neyse, açılın siz
 • senolll  (09.05.19 23:36:02) 
@senoll kız seni yemiş. Hayatta önceden hoşlandığım insana şu an bundan hoşlanıyom hoşlanmasam senle olurdum demem. İçinde kalsın diye pislik yapmış.


 • pastörizesüt  (09.05.19 23:40:08) 
Şenol kardeşim sahte okey olarak ıstakanın kenarında bekliyosun.

Birinin seni reddedip reddetmeyeceğini bilemezsin. O yüzden ben bi kadından sevgili olmak isteyecek kadar hoşlanıyosam anında söylerim. Hiç beklemem. Hayır dediyse de kestirip atarım, bi daha selam bile vermem.
 • (s)AINT  (09.05.19 23:49:06) 
Hayır


 • eazy  (09.05.19 23:50:12) 
@cevaplara cevap
bu işler belli olmuyor ya, üniversitede hoşlandığım kız bana pas vermiyordu falan, hatta benim kız arkadaşım vardı ayrıldım onunla sonra bu kızla birkaç sefer konuştuk ilişki istemiyorum falan dedi baya. sonra ben evine bıraktım bunu yürüdük beraber, ben gene bir şeyler geveliyordum işte keşke bilmem ne falan, öptü beni lasjslakdj 3.5 sene beraberdik sonra.

 • senolll  (09.05.19 23:54:38) 
hisler karsilikli degil. acilmak sacma.


 • Leonardo~Da~Vinci  (09.05.19 23:58:06) 
evet. hayata bir kere geliyoruz zaten. içimde kalmasından daha iyi.


 • tabirimekruh  (10.05.19 00:09:38) 
lisedeki sınıf arkadaşım bizim sınıftaki bir kıza aşıktı. lise bittikten sonra adam yat kalk onu düşünüyordu ama kızın kendisini kabul etmeyeceğini biliyordu. ama sürekli bu konu kafasını kurcalıyordu. bir gün bunun kanına girdim git açıl kurtul diye. iki saat kavga dövüş tartıştık, en son bi mesaj yazdık ama göndermedik. arada tartışırken birimizin eli yanlışlıkla göndere değdi ve mesaj gitti:)

arkadaşım için dakikalar geçmek bilmiyordu, pişman olmuştu attığına. neyse yarım saat kadar sonra kız, seni hep bir dost olarak görüyorum diye reddetti, arkadaşım da biraz bunalıma girdi haliyle biraz da mahcup olmuştu:). uzun bir süre canı sıkıldı ama birkaç ay sonra bana teşekkür etti, sayende kafamdan sildim attım dedi.

olacaksa olur bilemezsin, olmayacaksa da yoluna devam edersin onu düşünmeyi bırakır, kafanı temizlersin. bu kadar basit.
 • opethian  (10.05.19 05:36:01 ~ 07:50:17) 
Açılırım


 • andlee  (12.05.19 10:31:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.