[]

Blaclist 1.sezon sonu konuşmacaları.

Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler


Şimdi bize başından beri reymond'ın liz'in babası olduğu izlenimini verdi dizi. Sonra son bölümde acaba Berlin reiz mi liz'in babası diye düşünüyorduk. Ardından, Berlin reizin kızı ölmüş. Ve sanırım, şu milleti asitle eriten adam öldürmüş kızını raymond başından beri takipçisiydi zaten onun(#79 numaralı olan)

Şimdi işler şöyle karıştı, raymond asitçiyi öldürdü o 79 numaranın fotoğrafını aldı. Biz sandık ki liz'in kardeşinin fotoğrafı o. Ardından aynı fotoğraf Berlin reizin saatinde çıktı dedik ki demekki o kız Berlin reizin başkasına aşık olan kızı.

Şimdi bu Berlin reiz ile raymond arasındaki hikaye ne inceden ayıkabilen var mı ?

 
dizi son sezona kadar raymond liz'in babası mı değil mi sorusunu sorduruyor izleyiciye. bir an geliyor babası evet diyorsunuz bir başka bölümde hayır kesinlikle değil diyorsunuz, yine 5 bölüm sonra evet babası, 2 bölüm sonra hayır değil şeklinde ilerliyor. bu soruya cevap aramayın bence, hem spoiler hem de babası olup olmaması inanın hiçbir şeyi değiştirmiyor. raymond'un oyunculuğuna ve aksiyona bırakın kendinizi yeter.


  • givemesomesubstance  (10.05.19 09:38:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.