[]

Bahçelievler'de 2 hanım ev arkadaşı arıyoruz

2 kadın ve 1 erkek kaldığımız dairemizde 2 oda boşalacaktır ve biz de 2 kadın ev arkadaşı arıyoruz. Odalar eşyalı bir oda 400 diğer oda da 500 tldir. Faturalar 5e bölünecektir. İlgilenen olursa açık adres, fotoğraf ve telefon bilgilerini paylaşacağım.

düzeltme:

arkadaşım odalardan birinin sahibinin eşyaları cüzi bir fiyata bırakacağını söyledi (eşyalar gayet temiz ve kullanılabilir durumda gardırop-baza/yatak-çalışma masası 600 tl pazarlık payı var elbette, yatak 1 buçuk kişilik). diğer odada ise bir yatak, çalışma masası, sandalye (bunlar için ücret istemiyor arkadaşlar).

 
Daire Bahçelievler - Siyavuşpaşa'da.


  • taxidi sta kythira  (09.05.19 19:43:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.