[]

Acıbadem Koşuyolu Ev arkadaşı arıyorum

Şu anda kaldığım yere 25-35 yaşları arasında temiz,düzenli ve kira/faturaları paylaşabilecek ev arkadaşı arıyorum.Ev site içerisinde ve çok güzel bir yerdedir.
Toplam ev gideri kişi başı:1500 TL dir içerisinde kira faturalar ve aidat bulunmaktadır.

Evde herşey var kişisel eşyalarını getirip kalabilir.Dolap alması gerekiyor kendine sadece.

İlgilenen olursa en kısa sürede iletişime geçebilir.

Not:Erkeğim yaşım 35,çalışıyorum.

 
selam
detaylı görüşmek isterim besucalti 7669613

  • picassoishere  (09.05.19 20:42:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.