Bu bluetooth kulaklık alınır mı? Hediye edilir mi? Teknolojiden anlayanlar?

Merhabalar;

Sevgilime bir bluetooth kulaklık almak istiyorum fakat teknolojiye pek kafam basmıyor. Bilgisayar, telefon vs alacak olsam okuyabildiğim kadar yorum okuyup bilgi sahibi olmaya çalışıyorum genellikle.

Sevgilim şantiye ortamında çalışan bir mühendis, mütemadiyen telefon görüşmesi yapıyor ve şantiye şartlarından ötürü telefonunu çeşitli yöntemlerle temizlemek zorunda kalıyor aksi halde ses problemi yaşıyor. Ben de ona bir bluetooth kulaklık hediye ederek onun için kolaylık sağlarım diye düşündüm.

İşin özeti sizce şu alınır mı?

www.vatanbilgisayar.com

Bu olmazsa eğer yine bu fiyatlarda alınabilecek bluetooth kulaklıklar var mı bildiğiniz?

Çok teşekkür ederim.

bende var bu kulaklıktan. işteyken vb inanılmaz işe yarıyor. büyük kolaylık, bence mutlu eder.

  • Tears of Devil  (09.05.19 13:12:03)
bence daha küçük modellere bakın, bu eski gibi görünüyor

  • 06017  (09.05.19 13:15:40)
ben bu model kulaklıkları sony sbh 70 3 sene önce kullanıyordum, yani modası geçmiş bir teknoloji olarak bakabilirsin

yeni moda airpods gibi olanlar.

önümüz yaz enseyi çok terletir.
  • killerbee  (09.05.19 13:17:59 ~ 13:18:18)
sadece kulak içine takılanlar daha iyi olur diye düşünüyorum ama onu da şantiye de felan düşürürse bozar direk bunlar biraz daha iyi o tarz işlerde çalışanlar için. ama ucu böyle olmasın yine de kulak deliğine giren bir kulaklık olsun bunlar çok rahatsız edici.

  • dismainpula  (09.05.19 13:19:09)
Araştırırken Qcy t1 pro modeline denk gelirsen eğer aklında olsun..

Fiyatına göre alınabilecek en iyilerden ama çevrede fazla bluetooth cihazı varsa sol kulaklık sağ kulaklığı bulamıyor bazen. Ses kalitesi gayet güzel, saklama ve şarj etme kabı kaliteli. Dokunmatik tuşlar işlevsiz denebilecek kadar berbat çalışıyor.
  • IncredibleMau  (09.05.19 13:19:12)
Doğru söylüyorsunuz biraz büyük gibi geldi bana siz söyleyince. Ben markası bilindik ve aksi bir durumda karşımızda yetkili buluruz diye buna bakmıştım.

Daha küçüklere bakayım o halde ben.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (09.05.19 13:36:05)
şu tarz sadece bir tanesini kullanabilceği tarzda almanızı öneririm. daha uygununu alın tabi ben tarz olarak gönderdim www.amazon.com.tr
tek kulaklığı takarak takılsın. şantiyede ortamdan kopmak çok tehlikelidir. tek kulaklık takıp telefonlara cevap verebilir.
sizin gönderdiğniz spor yapanlar için genelde.
  • kitik  (09.05.19 13:42:48)
bluetooth kulaklık almayın tek tavsiyem bu olabilir. frequency olayını araştırın biraz. ha zorlayacaksanız da Xiaomi alın.

  • baldan kaymak  (09.05.19 13:48:10)
bende airpods da var, üstteki anker de var, kulaküstü sennheiser, qcy de var.

üstteki anker bütçeye uygunsa fena değil. ben airpods ya da bunu tercih ederdim.

qcy pek sevmemiştim, kulağıma oturmadı diye sanırım.

böyle almamamak lazım bence, bu boyunlular çile. illa olacaksa da bu boyundan değil de sadece kablo olup kablo üstünde ufak bir çubukta düğmeleri falan olan var.
  • passion rules the game  (09.05.19 13:48:46 ~ 13:49:13)
Bana marka önerebilir misiniz peki? Şu markayı al memnun kalırsın dediğiniz bir iki marka öğrenmem mümkün mü acaba?

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (09.05.19 13:51:47)
benim sıralamam

1- üstte arkadaşın verdiği link
2- www.amazon.com.trık/dp/B07C2312JC
3- urun.n11.com (bütçeye uygun diye yazdım, bunu denemedim ama alt model iyiydi ses açısından)
  • passion rules the game  (09.05.19 14:01:15 ~ 14:01:32)
  • Jesus Christ  (09.05.19 16:49:30 ~ 16:50:27)