[]

Ankara ev arkadaşı / kalacak yer

Merhabalar,
Erkek arkadaşımla birlikte yaşadığımız evden ayrılıyoruz. Sıfırdan ev dizme şansımız olmadığı için Esat, Aycancı, Kolej taraflarında yanına taşınabileceğimiz veya birlikte eve çıkabileceğimiz birini arıyoruz. Erkek arkadaşım yeni mezun, ben mezun olmak üzereyim. İkimiz de çalışıyoruz. Velhasıl kelam eşcinsel çiftiz, Bir adet de dünya tatlısı kedişimiz var. Biraz kalabalık olduğumuz için ve benzer durumlardan muhtemelen düşük bir ihtimal bulmamız :) ama denemeye değer diye düşündük.
Ev arkadaşı arayan varsa detayları özel mesaj yoluyla konuşabiliriz.


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.