[]

Bunlara benzer tarzda (Funk, Disko) sarkilar ariyorum

Bu linklerdeki sarkilara benzer baska sarkilar ariyorum. 70-80'lerden de olabilir, güncel gruplar da olabilir. Funk ya da disko ritimlerinin oldugu, hafif dans etmeye uygun, mutluluk asilayan parti müzikleri. Ingilizce ya da baska dillerde olabilir.

Pino D'Angio - Ma quale idea
www.youtube.com

Alan Sorrenti - Figli Delle Stelle
www.youtube.com

Sono Rhizmo - O telefono
www.youtube.com

Amadou & Mariam - Filaou Bessame (Cerrone Remix)
www.youtube.com

 
modjo, room 5, junior jack (belki), superfunk...


  • Tears of Devil  (08.05.19 19:51:27) 
  • cemallamec  (08.05.19 23:02:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.