[]

Ali sezene akapunktur yaptıran var mı

Meşhur bi doktor. Çevresinden akapunktura gidenler var mı, işe yarıyor mu. Çünkü mmuayenesi 600 + her hafta 420 tl istiyor. Gidenlerin ya da giden yakını olanların yorumlarını merak ediyorum
 
  • Big bada bum bum  (08.05.19 14:58:31) 
Ben iki kez gittim farklı zamanlarda (ilkinde 20 kilo verdim, ikincisinde 5-6), babam da bir kez gitti. Tam bir umut taciri ve yaşlandıkça iyice çekilmez bir hal almış. ASLA gitmeyi düşünme. Evde diyet listeleri duruyor, aklı başında kimse kendine böyle bir kötülük yapmamalı.


  • marla is in my head  (08.05.19 16:14:40) 
kemalettin.wordpress.com şu sayfada verdiği diyet listesinden örnek var. İnsanda kas, böbrek, organ kalmaz bunları yerse.


  • muslugubozukhayrat  (08.05.19 16:41:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.